14
Únor
 Jak jsem se k firmě Biotek dostala

Permanentnímu make-upu se věnuji již dlouhá léta a jako v každé profesi, i já jsem občas měla ten pocit, že stagnuji a dále se už u nás v tomto ohledu nemohu posunout. Situace na českém trhu byla a stále je tristní. Alespoň dle mého názoru. Obecné povědomí zákaznic o tom, co obnáší PMU je velmi slabé, možnosti školení na špatné úrovni a je přetrvávající nedostatek kvalitních produktů pro aplikaci PMU. To jsou důvody pro to, že úroveň PMU v České republice silně pokulhává za tou v okolních zemích.

Proto jsem se jednoho dne rozhodla, že se dozvím více o tom, jaké postavení má permanentní make-up v zahraničí a jaká je tam celková úroveň oboru. A opravdu jsem se nestačila divit, co všechno jsem se dozvěděla. Byla jsem upřímně naštvaná sama na sebe, že jsem se o to nezajímala dříve.

Téměř všude na západ od nás už dávno používají metody, jež pouze přirozeně zdůrazňují původní linky obočí, očních linek či rtů a čím méně je PMU viditelný, tím lépe. Navštívila jsem ukázkové školení několika předních světových specialistů, jejichž práce mne nejvíce oslovily. Úroveň jejich prací byla natolik vysoká, že jsem okamžitě pochopila, co vše je v oblasti PMU možné a motivace dostat se na stejnou úroveň na sebe nedala dlouho čekat. Navíc jsem se přesvědčila, že firma Biotek byla velmi dobrou volbou, jelikož téměř všichni špičkoví specialisté pracují s pigmenty a strojky této italské firmy.

 

 

Proč tedy Biotek?

Pokud mě už nějakou dobu sledujete, víte, že pracuji zásadně s pigmenty a přístroji od této společnosti. Zde je několik důvodů proč jsem se tak rozhodla a co to znamená pro Vás:

  • Pigmenty, strojky a veškeré příslušenství jsou světovou špičkou, co se týče kvality, resistence a bezpečnosti. Všechny pigmenty této společnosti jsou vyvíjeny a vyráběny výhradně v laboratořích firmy Biotek v Miláně za použití ověřených certifikovaných Evropských dodavatelů. Během procesu je každý výrobek 13 krát testován ve fázi prototypu a je prováděno 7 různých testů při samotném výrobním procesu.
  • Biotek je světovým lídrem v oblasti výrobce pigmentů a přístrojů pro aplikaci PMU a je osvědčenou firmou s 30-ti letou tradicí. Její původní zakladatel a majitel, Massimo Froio je kandidátem přírodních věd a svou firmu postavil především na pokroku a investicích do nových technologií. V oblasti vývoje pigmentů a tetovacích zařízení pro PMU je nositelem několika významných ocenění.
  • Filozofie firmy Biotek je založena na respektu k pokožce, její důkladné znalosti a vývoji svých produktů s ohledem na přirozenou ženskou krásu. To vše je zohledňováno při vývoji produktů a školících metod, jež jsem za poslední rok absolvovala, a chtěla bych uplatnit při mé práci do budoucna.
  • Biotek má vypracovaný komplexní systém školení, který je neustále doplňován a zdokonalován. Za tímto účelem byla založena tzv. Biotek Academy, což je velmi sofistikovaný systém školení rozvržen do jednotlivých fází a kroků tak, aby obsáhly veškerou problematiku aplikace PMU. A to jak po stránce zdravotní, estetické, etické či ekonomické.
Proč cesta do Milána?

Milánskou firmu Biotek jsem měla možnost navštívit už potřetí. Mým cílem je předávat své zkušenosti ostatním, kteří mají zájem stát se profesionály v oboru permanentního make-upu, a kteří chtějí používat právě metodu od společnosti Biotek.

V čem byl můj pobyt ve firmě Biotek zásadní, jak mi pomohl a kam mne posunul:

  • Absolvovala jsem školení “MASTER TEACHER BIOTEK PMU” a tudíž jsem jediným držitelem tohoto certifikátu s možností školení aplikace PMU metody a užití produktů Biotek v České republice
  • Na základě tohoto školení jsme se stali také držitelem certifikátu „BIOTEK PMU AUTHORIZED ACADEMY TRAINING CENTER“, takže jsme výhradním autorizovaným školicím centrem pro metody a produkty Biotek v České republice.
  • Obdrželi jsme výhradní zastoupení pro dovoz, školení a prodej veškerých produktů Biotek v České republice.

certifikaty

Vzhledem k těmto novým okolnostem se těším na brzké setkání s vámi všemi, ať už se PMU věnujete jako profesionál, máte v plánu se věnovat PMU nebo nás chcete navštívit jako zákaznice. Biotek je pro mne novou rodinou a vás všechny zvu, abyste se toho stali také součástí a abychom spolu brzy mohli strávit příjemné chvíle.

Na závěr bych chtěla zároveň poděkovat mé blízké osobě, která to všechno absolvovala společně se mnou, a bez které by to vše nikdy nebylo možné.

logobiotek

Autor:Vlaďka Hýblová
12Prosinec
Vlaďka Hýblová / Nezařazené
11Listopad
Vlaďka Hýblová / Nezařazené