20
Prosinec

Vysoce výkonný přístroj Stilus EVO, je pravá ruka specialistek na PMU, protože pracuje rychle a neagresivně. Naše ruce mohou věřit, že je nezradí a tak můžeme pracovat s maximální přesností.

Stilus EVO může pracovat až s dvěma desítkami různých typů jehel, musí to být ale jehly autorizovanéTady se na chvíli zastavím. Na trhu se objevily jehly, které sice na Stilus pasují, ale rozhodně do něj nepatří.

Osobně jsem takovou jehlu na nečisto zkoušela, a měla jsem tak možnost ji pro vás otestovat. Už na první pohled je vidět slabá kvalita. Po testování si troufám říci: Raději se takovým věcem obloukem vyhněte. V zájmu vašem, i vašich klientek.

Tím, že nejsou vyrobeny speciálně pro Stilus a jeho vlastnosti, nevykonávají požadovaný úder a tak mohou pigment nanést do nesprávné hloubky. Výsledný permanentní make-up tak bude vypadat neprofesionálně a navíc se pigment v pleti neudrží jak by správně měl. Pokud byste se chtěly dozvědět více o tetovacích strojcích a jehlách, přečtěte si tento článek, který jsem napsala již dříve.

Jak už hovoří název článku, nespokojená klientka není jediný problém souvisejíci s nekvalitními jehlami. Je více než možné zcela zničit funkci celého strojku. A to může přijít draho, neboť na používání nesprávných komponentů se záruka nevztahuje.

Věřím ale, že mezi námi převažují zodpovědné profesionálky, kterým záleží jak na jejich náčiní, tak na svých klientkách a jsem za to velmi ráda. 

Na závěr vám ještě dám tip, kde pořídit autorizované jehly na Stilus Evo. Na tomto odkaze najdete jak jehly, tak již zmíněný Stilus EVO a spoustu dalších komponentů potřebných k práci specialistky na permanentní make-up.

 

Vlaďka Hýblová

 

Autor:Vlaďka Hýblová
11Listopad
Vlaďka Hýblová / Nezařazené