MODULY A JEHLY

 

ŠPICE: ZÁKLADNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO DOKONALÉ PROVEDENÍ

Dermograf je nepostradatelným nástrojem, avšak jeho funkce je úzce spojena s jehlami v různých kombinacích. Ve skutečnosti je kvalitní výsledek z velké části závislý právě na tomto příslušenství, tj. na jehlách.

spice

 

Zakončení a kompozice jehel dávají vzniknout řadě špic s různými konfiguracemi. Koncepce je snadno srovnatelná se štětci na make-up, kde měkkost, délka a skosení tvoří různé efekty.

BIOTEK věnuje neustále zvláštní pozornost výrobě vlastních jehel. Vývojové oddělení je v úzkém kontaktu s mezinárodními odborníky v oblasti dermopigmentace a každoročně vytváří konfigurace špic vhodné pro nové metody pigmentace.

Každá jehla je zaměřena na určité zpracování. Péče věnovaná výběru oceli (AISI 304), konečná úprava a pájení stříbrem činí z každé špice malé mistrovské dílo s technologií vhodnou pro LINIE, STÍNOVÁNÍ, A VYPLŇOVÁNÍ v různých variantách.

 Jehly BIOTEK se rozlišují následovně:

 

* LINER (linkovač) je vhodný pro LINIE spíše tenčí s různou intenzitou.

* ROUND (kulatý) je vhodný pro SILNÉ LINIE a pro STÍNOVÁNÍ.

* COLOR je vhodný pro STÍNOVÁNÍ A VYPLŇOVÁNÍ.

* FLAT (plochý) je vhodný pro LINIE A STÍNOVÁNÍ.

* MAGNUM je vhodný pro STÍNOVÁNÍ A VYPLŇOVÁNÍ.

 

Systém špice Biotek

CARTRIDGE SYSTEM

Jehla a trubička tvoří jeden sterilní kus, který garantuje absolutní sterilitu a praktičnost. Použití je snadné a rychlé. Tento inovativní systém aplikuje firma BIOTEK do dermografů řady typu STILUS

JEDNA ŘADA S VÍCE JAK 20 TYPY ŠPIC

V současnosti nabízí firma BIOTEK více jak 20 typů špic vyvinutých a kalibrovaných pro STÍNOVÁNÍ, LINKOVÁNÍ A VYPLŇOVÁNÍ.

Chcete dostávat NOVINKY do vaší mailové schránky?
Dejte nám svůj mail a buďte informování o novinkách firmy Biotek